Działka inwestycyjna - Przemyśl

Działka (Usługowa) na sprzedaż
717 600 PLN, Pow. 9 970 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
9 970 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Przemyśl , Sielecka
Numer oferty:
328662
Cena za m2:
71.98 PLN
Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę inwestycyjną o łącznej powierzchni 0,997 ha usytuowana bezpośrednio przy ulicy Sieleckiej w Przemyślu.

Nieruchomość gruntowa składa się z dwóch numerów ewidencyjnych o poszczególnych areałach: 0,8440 ha i 0,0153 ha. Usytuowana jest w strefie przemysłowo - handlowo - usługowej. Na jej terenie występuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który określa przeznaczenie działki jako tereny zabudowy usługowej, obiektów produkcyjnych, składów i magazynów.

Działka jest płaska i posiada regularny kształt o obrysie prostokąta o wymiarach: 164 x 56 x 54x 152 (wymiary poglądowe). W granicach działki znajdują się media tj.: przyłącze elektryczne, gazowe, wodne oraz ciepłownicze. Obecnie teren działki jest zagospodarowany w postaci różnego rodzaju nasadzeń, drzew i innej roślinności.

Nieruchomość położona jest na terenach dosyć rozproszonej zabudowy. W sąsiedztwie znajdują się firmy produkcyjne, przemysłowe czy usługowe.

Działka stanowi pełną własność z urządzoną księgą wieczystą, a jej stan jest w pełni uregulowany.

Jest to oferta skierowana do osób poszukujących nietuzinkowego gruntu w dobrze skomunikowanej lokalizacji oraz bezpośrednim dostępem do lasu. Oferta przeznaczona jest głównie do osób, mających pomysł na zrealizowanie w tym miejscu indywidualnej inwestycji, przemysłowej, handlowej czy produkcyjnej. Nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym pod bezpieczną, przyszłościową lokatę kapitału.
Nieprawidłowy adres E-mail