Kredyty


Poszukujesz nieruchomości, jednak brakuje Ci środków na sfinalizowanie transakcji?

Dla nas to nie problem. Znajdziemy Twoją idealną nieruchomość oraz pomożemy w uzyskaniu kredytu na jej zakup.

Współpracujemy z niezależnymi doradcami finansowymi, którzy pomogą w wybraniu najkorzystniejszej oferty kredytowej. Usługa doradcy kredytowego jest całkowicie bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.

Jeśli poszukujesz domu, apartamentu czy lokalu użytkowego, kwestia jego sfinansowania zawsze jest sprawą delikatną i wymagającą szczególnej uwagi. Kredyt na nieruchomość zaciągniesz na kilka, a być może nawet kilkadziesiąt lat, dlatego tak ważne jest, abyś mógł wybrać najlepszą dla Ciebie na rynku ofert.

Wszelkie przeoczenia lub brak dogłębnego zrozumienia warunków kredytu, mogą rzutować znacznymi kosztami w przyszłości. Z tego powodu oferujemy Ci możliwość konsultacji z doświadczonym i zaufanym doradcą kredytowym.

Razem z doradcą przeprowadzimy Cię przez proces pozyskania kredytu, wytłumaczymy zawiłości oraz zastanowimy się, jak efektywnie skorzystać z warunków oferowanych przez banki. Doradca kredytowy pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego.

Dla Twojej wygody nasz doradca przedstawi kilka wariantów, a w trakcie indywidualnych rozmów wybierzecie bank o najkorzystniejszych dla Ciebie warunkach. Nasi doradcy finansowi są niezależni, dlatego możesz mieć pewność, że oferta zostanie dostosowana do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Udostępniamy oferty z wszystkich wiodących banków działających na polskim rynku.


Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!
tel.: +48 502 828 238
e-mail: biuro@greenhouse.pl