Home staging


Czy wiesz, że potrzeba jedynie 3 sekund na zainteresowanie klienta ogłoszeniem w Internecie? Tylko tyle czasu wystarczy, aby potencjalny kupiec po zobaczeniu zdjęć ocenił, czy jest zainteresowany Twoją nieruchomością. Jest to naprawdę niewiele czasu, który wiemy jak dobrze wykorzystać.

Wiemy, jak ważny jest wygląd nieruchomości oraz pierwsze wrażenie, jakie ona wywołuje. Dlatego zaaranżujemy wnętrze Twojej nieruchomości tak, aby było interesujące dla klientów w sieci, a następnie przekonało ich do zakupu lub najmu w trakcie prezentacji na żywo.

Klienci podchodzą do zakupów emocjonalnie i w oglądanej nieruchomości pragną zobaczyć wymarzone przez siebie wnętrze. Jednocześnie 90% z nich nie potrafi wyobrazić sobie potencjału nieruchomości, gdy jej wygląd odbiega od ich oczekiwań. Dlatego tak ważna jest wcześniejsza aranżacja wnętrza oraz zaprezentowanie jego prawdziwych zalet i funkcjonalności.

Jednym słowem, najważniejsze w przygotowaniu nieruchomości na sprzedaż lub wynajem jest stworzenie przestrzeni, w której klient będzie mógł snuć marzenia o swojej przyszłości w pięknym wnętrzu. Tym właśnie się zajmujemy, a naszym zadaniem jest, aby przyszły kupujący zakochał się właśnie w Twojej nieruchomości!

Home Staging jest profesjonalną usługą, którą otrzymasz od nas w ramach ekskluzywnej umowy. Polega ona na fachowym przygotowaniu nieruchomości na sprzedaż lub wynajem. Ma ona na celu na wydobycie zalet i charakteru Twojej nieruchomości oraz zaprezentowanie kupującym stylu życia, jaki mogliby wieść, posiadając daną nieruchomość.
Perfekcyjna aranżacja wzbudza zainteresowanie nabywców oraz skraca czas potrzebny do jej sprzedaży.

W Green House doskonale znamy potrzeby nabywców i najemców oraz aktualne trendy wnętrzarskie. Sprawimy, że Twoja nieruchomość będzie wyglądała rewelacyjnie i zostanie sprzedana szybciej, niż bez zastosowania Home Stagingu. 

Wyeksponujemy zalety Twojej nieruchomości, tak aby podkreślić jej prawdziwą wartość, a nawet podnieść jej cenę. Według badań i naszego doświadczenia wnętrza, które zostały poddane profesjonalnej aranżacji, zostają sprzedane nawet o 10% - 15% powyżej oczekiwanej ceny sprzedaży.

Nakreślimy dla Ciebie projekt niezbędnych zmian i poprawek, następnie wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową przy pomocy zawodowego fotografa wnętrz.
Dzięki usłudze Home Stagingu oszczędzisz czas i pieniądze, a my przeprowadzimy lifting Twojej nieruchomości bez kosztownego remontu i zbędnych formalności, maksymalnie wykorzystując potencjał przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniach.

Pamiętaj, pierwsze wrażenie jest najważniejsze!

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!
tel.: +48 502 828 238
e-mail: biuro@greenhouse.pl