Obsługa prawna


Przepisy prawa w obrocie nieruchomościami są skomplikowane i często trudne w interpretacji. Mnogość regulacji mogłaby spędzić sen z Twoich powiek, dlatego w zakresie naszych ekskluzywnych umów zapewniamy Ci kompleksową obsługę prawną.

Obsługa prawna to nasz chleb powszedni. Doskonale znamy się na przepisach i oferujemy doradztwo w tej kwestii. Na każdym etapie naszej współpracy służymy Ci naszą wiedzą i doświadczeniem.

Jak możemy Ci pomóc w tracie sprzedaży lub kupnie nieruchomości?
Będziemy działać na Twoją rzecz przez cały procesu kupna lub sprzedaży nieruchomości. Dogłębnie zweryfikujemy nieruchomość i sprawdzimy ją pod kątem istniejących obciążeń i stanu prawnego. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości z zakresu prawa nieruchomości.
Ponadto skompletujemy dokumenty dotyczące kupowanej lub sprzedawanej nieruchomości.
Opracujemy dla Ciebie niezbędne dokumenty prawne, dodatkowo będziemy negocjować warunki transakcji w Twoim imieniu.

Jak możemy Ci pomóc przy najmie nieruchomości?
Sporządzimy dla Ciebie umowę najmu, w przypadku najmu na cele mieszkalne bezpieczną umowę najmu okazjonalnego, która zabezpieczy Cię w przypadku zaistnienia problemów z najemcami. Przygotujemy szczegółowy protokół wydania nieruchomości oraz po zakończeniu najmu protokół odbioru nieruchomości. 

Zawsze dążymy do maksymalnego zabezpieczenia Twoich interesów. Kierujemy się wysoką etyką pracy, a szczegóły naszej współpracy pozostają tylko między nami.
Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia wybierając butikowe biuro nieruchomości Green House, gdzie dostosujemy zakres naszych usług do Twoich potrzeb.


Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

tel.: +48 502 828 238
e-mail: biuro@greenhouse.pl