Pośrednictwo


Nasze biuro nieruchomości działa na warszawskim rynku już od 2006 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy setki udanych transakcji i zyskaliśmy grono zadowolonych klientów.

Czy wiesz, że nasza skuteczność to aż 95%? Oznacza to, że ponad 9 na 10 wszystkich powierzonych nam nieruchomości zostaje doskonale przygotowanych, zareklamowanych i sprzedanych. Tak wysoką efektywność zapewnia nam znajomość lokalnego rynku, wieloletnie doświadczenie oraz ekskluzywne umowy, które oferujemy naszym klientom.

Na czym polega ekskluzywna umowa pośrednictwa?
Zawarcie ekskluzywnej umowy oznacza, że zlecasz nam usługę pośrednictwa w sprzedaży lub najmie, a my zobowiązujemy się działać tylko dla Ciebie. Tym samym nie pobieramy żadnego wynagrodzenia od drugiej strony transakcji. Gramy razem z Tobą do jednej bramki. Ekskluzywna umowa to gwarancja naszego 100% zaangażowania i uczciwości.

Ekskluzywna umowa — co zyskasz dzięki niej?
W Green House pracujemy jedynie na umowach ekskluzywnych. Wybraliśmy tę formę nieprzypadkowo, gdyż jest ona zdecydowanie skuteczniejsza od standardowych umów z jakimi można się spotkać na rynku. Sprzedaż przy wykorzystaniu tego rodzaju umowy następuje  zazwyczaj aż 5 krotnie szybciej!
Podejmując współpracę z nami, od samego początku będziesz pod opieką dedykowanego doradcy. Doradca ten, w ramach spotkań z Tobą, dowie się o wszystkich niezbędnych informacjach na temat nieruchomości. Dzięki temu będzie w stanie stworzyć bardzo dobre ogłoszenie oraz świetnie zaprezentować nieruchomość potencjalnym klientom.
Doradca Green House podejmie w Twoim imieniu negocjacje oraz osiągnie jak najlepsze warunki transakcji. W przypadku umów sprzedaży osiągamy nawet 10-15% wyższą cenę zakupu od tej, której możesz oczekiwać!

Twoja nieruchomość zasługuje na skuteczne działania marketingowe i PR
Czy wiesz, że klient oglądając ogłoszenie nieruchomości, potrzebuje zaledwie 3 sekund by ocenić, czy jest ono interesujące? Tak więc, w celu uzyskania jak najlepszych efektów marketingowych, zorganizujemy profesjonalną usługę Home Stagingu, sesję zdjęciową z udziałem zawodowego fotografa oraz wirtualny spacer po nieruchomości. Mamy także możliwość zrealizowania filmów i zdjęć z góry za pomocą drona.
Wiemy również, że nieruchomości nie sprzedają ani nie wynajmują się same, dlatego już na samym wstępie opracowujemy strategię promocji nieruchomości i przygotowujemy wysoki budżet na ten cel. Nasze ogłoszenia zawsze są widoczne w sieci i znajdują się na wysokich, promowanych pozycjach.

Czy to wszystko? Absolutnie, nie!
Zorganizujemy także dzień otwarty w Twojej nieruchomości i zaprosimy na niego najbardziej zainteresowanych kupców. Potencjalni klienci szybciej decydują się na zakup i oferują wyższe stawki, gdy oglądają nieruchomość pod malutką presją, że ktoś może ich wyprzedzić w zakupie... Tak działa psychologia sprzedaży, z której czerpiemy na co dzień.
Dla Ciebie korzystamy z wielu sprawdzonych narzędzi promocji, które zweryfikowaliśmy w trakcie naszej wieloletniej działalności.

Na sam koniec — System MLS, nasz AS w rękawie
Jesteśmy zrzeszeni w ogólnopolskim systemie MLS. Będąc w tym systemie, musimy spełniać odpowiednie, wysokie standardy. Oznacza to, że możemy jeszcze szybciej i efektywniej poszukiwać odpowiedniego kupca lub najemcy dla Twojej nieruchomości.

MLS — multiple listing system — umożliwia nam prezentację Twojej nieruchomości wszystkim uczestnikom systemu, czyli innym wykwalifikowanym doradcom. Za sprzedaż lub wynajem nieruchomości wciąż odpowiada Green House, jednak oferta ma o wiele większy zasięg i dowie się o niej więcej potencjalnych kupców lub najemców.
Za sprawą systemu w jednym momencie na rzecz Twojej nieruchomości pracuje blisko 3000 pośredników. Każdy z nich ma dostęp do własnych, unikalnych klientów, co generuje większy ruch i zainteresowanie Twoją nieruchomością.

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!
tel.: +48 502 828 238
e-mail: biuro@greenhouse.pl