O nas


Witamy Cię w Green House, miejscu, gdzie najważniejsze są Twoje oczekiwania, a każda nieruchomość jest traktowana z należytą troską.

Jesteśmy biurem nieruchomości o butikowym charakterze. Nasi doradcy są zaangażowani na 100% w swoją pracę. Stawiamy zdecydowanie na jakość, a nie na ilość przypadkowych ofert. Możesz liczyć na naszą pomoc w każdym momencie współpracy.

Oferujemy pełną i kompleksową usługę: dedykowany doradca przeprowadzi Cię od początku do końca przez proces sprzedaży, kupna lub najmu. Nie musisz się martwić o poszczególne etapy, w tym istotne zagadnienia prawne. Jesteśmy pewni, że na najwyższy standard naszej obsługi po prostu zasługujesz.                                                            Your property, Our priority — Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze!


Jesteśmy biurem nieruchomości, które już od 15 lat z powodzeniem zajmuje się spełnianiem potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Specjalizujemy się w pośrednictwie sprzedaży, kupna oraz najmu nieruchomości.

Naszą misją jest oferowanie usług o najwyższej jakości, a celem — zawsze zadowolenie klienta.

Klienci cenią nas za rzetelność, szybkość działania i profesjonalizm. To właśnie od nich otrzymujemy wiele pozytywnych referencji, które zawdzięczamy nienagannej etyce pracy oraz indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia.

Twoje potrzeby traktujemy priorytetowo — podejmując współpracę z naszym biurem, otrzymasz dedykowanego doradcę, którego zadaniem będzie przeprowadzenie Cię przez całość procesu kupna, sprzedaży lub najmu. Dbamy o to, aby abyś poczuł się zaopiekowany już od pierwszego spotkania z nami.

Pracujemy w ramach ekskluzywnych umów, które zawierają pakiet usług dodatkowych. Tym samym wybierając nas, otrzymasz kompleksową obsługę od A do Z. Robimy tak, abyś nie musiał się o nic martwić.

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem, którym pragniemy się z Tobą podzielić. Oferujemy usługi pośrednictwa w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach.

Lokalny rynek znamy od podszewki. Znajdziemy idealną nieruchomość dopasowaną do Twoich oczekiwań lub pomożemy w sprzedaży, eksponując zalety zarówno nieruchomości, jak i okolicy. Działamy w ekskluzywnym, ogólnopolskim systemie MLS, dzięki któremu na Twój sukces pracuje blisko 3000 pośredników z całego kraju.


Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!
tel.: +48 502 828 238
e-mail: biuro@greenhouse.pl


Co mówią o nas klienci:

„Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie przy zakupie nieruchomości. Zorganizowali Państwo praktycznie wszystko. Począwszy od niezbędnych formalności w Spółdzielni Mieszkaniowej, zakładzie energetycznym i kancelarii notarialnej, kończąc na aranżacji wnętrza czy zarządzaniu wynajmem. Oszczędziło mi to nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Szybkość i sprawność w przeprowadzaniu całej transakcji to niewątpliwie mocne strony Green House Nieruchomości. Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim agencję, bo naprawdę warto.”
Tadeusz Karbownik

„Bez chwili wahania mogę śmiało podpisać się pod pozytywną opinią Państwa firmy. [...] Obecnie mieszkam w Nowym Jorku. Dzięki temu, że dałam pełnomocnictwo Pani Małgorzacie, jestem spokojna o moją nieruchomość, która jest bardzo dobrze zarządzana. Mogę zapewnić potencjalnych klientów Green House Nieruchomości, że współpraca z tą agencją przy zakupie mojego mieszkania ułatwiła mi życie i zaoszczędziła wiele czasu.”
Urszula i David Beltran

„Do firmy Green House Nieruchomości trafiłam przypadkiem, ale muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Pan Maciej Pfeil od samego początku naszej współpracy wykazał się profesjonalizmem, wiedzą i zaangażowaniem. [...] Pan Maciej zatroszczył się również o każdy szczegół przebiegu transakcji i postarał się, aby moje zaangażowanie w formalności związane ze sprzedażą nieruchomości było ograniczone do minimum.”
Katarzyna Polańska

Kliknij tutaj jeśli chcesz przeczytać więcej rekomendacji. 
 

Należymy do: