Działka do zagospodarowania Młynarze k. Wyszkowa

Działka (Rolna) na sprzedaż
115 000 PLN, Pow. 4 500 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
4 500 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Młynarze , Czapli Siwej
Numer oferty:
34961742
Cena za m2:
25.56 PLN
Urokliwa okolica, lasy, pola i łąki, sielski spokój, ryby, grzyby, tylko 40 minut do Warszawy trasą S8.
Na tej działce możesz sobie urządzić działkę letniskową na której spędzisz weekendy lub wakacje, a może potraktujesz inwestycyjnie?
We wsi kupisz potrzebne wiktuały, a w Bugu lub nieodległym Fiszorze możesz wędkować, lub będziesz pływał łódką lub kajakiem. Naładujesz akumulatory, odetchniesz wspaniałym powietrzem, wyrzucisz stres zatłoczonego i pędzącego miasta.
Działka rolna zadrzewiona na skraju miejscowości letniskowej, o nieregularnym kształcie, prąd na działkach odległych o około 180 m . Na terenie występują kępy drzew, w okolicy uprawy polowe i inne działki rekreacyjne. Dojazd do działki przez drogę wewnętrzną od ulicy czapli Siwej lub drogą prywatną - Wydry.

W sprzedaży także działki typowo letniskowe o powierzchni 750, 1500 i inne. 

Okolica rozwinięta turystycznie, w pobliżu rzeki Bug i Fiszor , Obszar Natura  2000 - Ostoja Nadbużańska, co gwarantuje czystość powietrza i brak możliwości rozwoju przemysłu w okolicy. Na rzekach odbywają się spływy kajakowe, na zakolach Fiszora są znakomite łowiska,  a w promieniu paru km znajduje się kilka stajni rekreacyjnych oferujących naukę jazdy konnej. 

Dla działki nie ma uchwalonego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego  - sprzedaż podlega przepisom o ochronie gruntów rolnych
Uwaga tereny zalewowe.
Nieprawidłowy adres E-mail