Świetna lokalizacja | Wejście ul. Powązkowska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
9 900 PLN, Pow. 140 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
140 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Warszawa Żoliborz , Powązkowska
Rok budowy:
2022
Piętro:
0 na 7
Numer oferty:
34961675
Cena za m2:
70.71 PLN
ATRAKCYJNY LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY W NOWYM APARTAMENTOWCU NA OSIEDLU ŻOLIBORZ ARTYSTYCZNY.

Pełna ekspozycja od głównej ulicy | W bezpośrednim sąsiedztwie liczne lokale użytkowe | Świetny punk do prowadzenia każdej działalności | Duże osiedle | Bliskość komunikacji miejskiej.

Do wynajęcia przestronny lokal znajdujący się na parterze nowoczesnego budynku, z wejściem i witrynami wychodzącymi na główną arterię, ul. Powązkowską. Usytuowany jest w ciągu pieszym, wśród szerokiej gamy innych lokali użytkowych. Lokal jest w stanie deweloperskim, o wysokości 3,70 m. Duża powierzchnia lokalu stwarza duży potencjał aranżacyjny. Najemca ma całkowitą dowolność w prowadzeniu w lokalu działalności gospodarczej, w tym też tzw. małej gastronomi wraz ze sprzedażą i konsumpcją alkoholu. Do lokalu przynależą dwa miejsca parkingowe w hali garażowej (w cenie najmu).

LOKALIZACJA

Budynek, w którym znajduje się lokal jest ostatnim etapem projektu nowoczesnego osiedla - Żoliborz Artystyczny. W ramach danego konceptu powstało blisko 20 dużych budynków mieszkalnych o podwyższonym standardzie. W sąsiedztwie znajdują się inne, nowe, duże inwestycje biurowe i mieszkaniowe, w których na przestrzeni kilku lat wprowadziło się ok. 20 tyś. mieszkańców. W okolicy jest pełna infrastruktura: liczne restauracje, lokale usługowe, punkty spotkań, siłowania, punkty oświatowe, punkty medyczne, sklepy, przystanki autobusowe, stacja kolejowa. Dane miejsce jest świetnie skomunikowane z centrum miasta oraz okolicznymi adresami.

INFORMACJE

Podana cena najmu jest ceną netto.
Kaucja w wysokości dwumiesięcznego czynszu.
Minimalny okres najmu - jeden rok.
Cena nie zawiera opłat eksploatacyjnych oraz opłat za media.

Serdecznie zapraszam na prezentację!
Nieprawidłowy adres E-mail