Pawilon handlowy - usługowy na Osiedlu 1000-lecia

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż
120 000 PLN, Pow. 46 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
46 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Katowice Osiedle Tysiąclecia , Tysiąclecia
Rok budowy:
1990
Piętro:
0 na 0
Numer oferty:
34961618
Cena za m2:
2608.70 PLN
Na sprzedaż działający od ponad 30 lat pawilon handlowo-usługowy, o pow. ok. 46m2 zlokalizowany w Katowicach na Osiedlu Tysiąclecia. Pawilon murowany usytuowany jest na gruncie o pow. 57m2 dzierżawionym od spółdzielni mieszkaniowej. Miesięczna opłata za dzierżawę gruntu wynosi 911,43 zł.

Pawilon znajduje się w lokalizacji zespołu kiosków, pomiędzy istniejącym ciągiem pieszym i parkingiem, gdzie zapewniona jest dobra widoczność i duża przepustowość ludzi.

Lokal klimatyzowany, składa się z sali głównej (handlowej), małego zaplecza do wykończenia i toalety. Cały czas jest wynajmowany.

Wyposażony jest we wszystkie niezbędne media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie elektryczne poprzez klimatyzator.

W lokalu nowe okna z roletami zewnętrznymi antywłamaniowymi.

Dojście do budynku chodnikami, jak również możliwość dojazdu z towarem.

Pawilon znajduje się w znakomitej lokalizacji na osiedlu i idealnie nadaje się na działalność handlową: sklep mięsny, spożywczy, alkoholowy, piekarnia, ciastkarnia, warzywniak, usługową: krawiectwo, naprawa sprzętu AGD, usługi szewskie, kaletnicze, gabinet lekarski, stomatologiczny, gastronomiczną: fast food, kebab, etc.

Zapraszam do obejrzenia i nabycia nieruchomości.

Informacja przekazywana przez agenta / właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie sprawdzona.
Nieprawidłowy adres E-mail