Kamienica do remontu z projektem na 11 mieszkań

Obiekt na sprzedaż
530 000 PLN, Pow. 365 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
365 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Bytom Rozbark , Powstańców Warszawskich
Rok budowy:
1930
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
34961661
Powierzchnia działki:
238 m2
Cena za m2:
1452.05 PLN
Prezentowana nieruchomość mieści się w samym centrum Bytomia, w sąsiedztwie Urzędu Miasta , Sądu Rejonowego, Wydziału Medycznego Uniwersytetu Śląskiego, Zespołu Szpitali Specjalistycznych czy Centrum Handlowego Agora.

Jest to nieruchomość o ogromnym potencjale, z prawomocnym pozwoleniem na budowę i zmianę sposobu użytkowania oraz gotowym projektem obejmującym adaptację budynku (obecnie usługowego) na 11 samodzielnych mieszkań.

Budynek wybudowany w latach '20-'30 XX wieku, wymaga generalnego remontu.
Aktualny Właściciel nieruchomości może udostępnić pełną dokumentację techniczną budynku, a nawet podjąć się przeprowadzenia remontu na zlecenie Nabywcy.

Część prac remontowych, jak np. wymiana okien, została już wykonana.

Atrakcyjna cena nieruchomości - niespełna 1500zł za m2 pozwoli na uzyskanie wysokiej rentowności inwestycji.
Późniejsza sprzedaż mieszkań lub ich wynajem, pozwolą uzyskać atrakcyjny zwrot.

Bytom uchodzi za prekursora programów rewitalizacyjnych miast nie tylko śląskich, ale i polskich. Od wielu lat wykorzystuje swój potencjał lokalizacji - w centralnej części Śląska z doskonałym połączeniem z Gliwicami, Zabrzem, Rudą Śląską, Chorzowem i Katowicami - stając się miastem atrakcyjnych, najtańszych i o najwyższej stopie zwrotu inwestycji nieruchomościowych. To miasto także dla miłośników kamienic, ze względu na historyczną i wyjątkową zabudowę modernistyczną czy secesyjną.

W Bytomiu znajduje się 7 Uczelni Wyższych, liczne specjalistyczne placówki medyczne, fabryki, firmy oraz rozwijający się park przemysłowy:

Kopalnia Bobrek - Centrum, Fabryka Wełny Mineralnej PETRALANA S.A., Elektrociepłownia Szombierki, Bytomski Park Przemysłowy: HANGSEN Sp. z o.o., Jasper Poland Sp. z o.o., NordGlass Sp. z o.o., ZASADA FABRYKA MASZYN Sp. z o.o., ZFM TECHNOLOGY Sp. z o.o.

Na mapie Śląska Bytom jest też znaczącym ośrodkiem kultury ze względu na Operę Śląską, Teatr Górnośląski, Teatr Rozbark, Cyfrową Bibliotekę Architektury.

Dojazd do miast ościennych zajmuje do 20 min jazdy samochodem.
Centralna lokalizacja Bytomia na mapie śląska oraz połączenie tramwajowe (15 min) z Katowicami czy Chorzowem aktywizuje napływ najemców z miast ościennych do Bytomia.

Nieprawidłowy adres E-mail