Marki, ul. ks. bp. Władysława Bandurskiego

Działka (Budowlana) , 1 474 m2

585 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 134774
Powierzchnia: 1 474 m2
Cena za m2: 396.88 PLN
Cena: 585 000 PLN

Opis nieruchomości:

Działka budowlana, niezabudowana, zlokalizowana bezpośrednio przy asfaltowej bocznej ulicy, oddalona ok 200 m od głównej trasy w Markach.
Przeznaczenie podstawowe - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Działka ogrodzona. Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja - w ulicy. Działka objęta MPZP Miasta Marki II. część na 132MU- tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej, z przeznaczeniem podstawowym -zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolno stojąca i bliźniacza. Przeznaczenie uzupełniające - usługi gastronomii i handlu oraz podstawowe usługi bytowe.
Część oferowanej działki znajduje się na terenie oznaczonym w planie symbolem 150-Zi- zieleń izolacyjna, na której ustala się zagospodarowanie terenu w postaci zieleni z dopuszczeniem zalesienia . Powierzchnia biologicznie czynna minimum 30% dla każdej działki. Wysokość zabudowy dla mieszkaniówki : do trzech kondygnacji naziemnych ( parter, piętro i mieszkalne poddasze) . Dla zabudowy usługowej do dwóch kondygnacji naziemnych. W sąsiedztwie niska zabudowa, spokojna i bezpieczna okolica. Doskonały dojazd do centrum Warszawy. W pobliżu pełna infrastruktura. Blisko przystanki komunikacji miejskiej. OBWODNICA - czyli dobry dojazd do Centrum. POLECAM!!

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
GREEN HOUSE NIERUCHOMOŚCI

Telefon : +48 502 092 165

biuro@greenhouse.pl