Jedwabno, ul. Mazury

Działka , 5 241 m2

699 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 670014
Powierzchnia: 5 241 m2
Powierzchnia działki: 5 241 m2
Cena za m2: 133.37 PLN
Cena: 699 000 PLN

Opis nieruchomości:

MAZURY / JEDWABNO / SZCZYTNO. 

OBSZAR NATURA 2000.

DZIAŁKA 5241 m2. 

DOM Z BALI 107 m2. 

GARAŻ 49 m2 Z MOŻLIWOŚCIĄ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ.

KANALIZACJA, INTERNET LTE.

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 5241 m2 położona w województwie Warmińsko - Mazurskim, we wsi Jedwabno, gmina Jedwabno, powiat szczycieński, 19 km na południowy zachód od Szczytna.

Nieruchomość ogrodzona, ze wszystkich stron graniczy z działkami niezabudowanymi i posiada dostęp do drogi publicznej. W odległości 500 m znajduje się las, ok. 650 m Jezioro Jedwabskie.

Położenie nieruchomości gwarantuje idealną ciszę z dala od wielkomiejskiego zgiełku. 

Działka zabudowana jest wolnostojącym budynkiem letniskowym o pow. użytkowej 107.20 m2, pow. zabudowy 132 m2, kubaturze 465 m3, wykonanym w konstrukcji murowano-drewnianej oraz garażem o pow. 49 m2 wykonanym w konstrukcji murowanej, z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej

Media: 
- energia elektryczna 230V / 380 V,
- woda z sieci gminnej,
- kanalizacja,
- ogrzewanie z kominka znajdującego się w salonie z rozprowadzeniem,
- instalacja alarmowa,
- Internet LTE.

Budynek letniskowy, wolnostojący, jednokondygnacyjny z użytkowym poddaszem, podpiwniczony, z tarasem zewnętrznym na poziomie parteru od strony południowo-zachodniej. Wykonany z technologii tradycyjnej (murowanej) oraz drewnianej (bale modrzewiowe), posadowiony na betonowych fundamentach. Dach konstrukcji drewnianej, krokwiowej, dwuspadowy, pokryty blachodachówką. Taras drewniany z poręczami drewnianymi. Okna PCV zabezpieczone od zewnątrz.

PIWNICA: korytarz, pomieszczenie gospodarcze, łazienka z wc, 3 pomieszczenia gospodarcze

PARTER: taras, korytarz, salon z kominkiem połączony z kuchnią, pokój, wc.

PODDASZE UŻYTKOWE: korytarz, sypialnia 1, sypialnia 2, łazienka z wc, stryszek.

Teren zagospodarowany jest na potrzeby użytkowe i rekreacyjne. Na terenie działek znajdują się liczne drzewa i krzewy ozdobne. Brama wjazdowa i furtka drewniane.

Gmina Jedwabno gwarantuje bogatą ofertę ośrodków wypoczynkowych, gospodarstw agroturystycznych. Większość terenów zajmują lasy, pozostałe tereny mają charakter rolniczy i wypoczynkowy. Są one atrakcyjne ze względu na turystykę, rekreację i wypoczynek.

Jedwabno, w pobliżu Szczytno, Narty, Brajniki, Warchały, Wielbark, Pasym, Nidzica, Olsztynek, Janowo, Jezioro Jedwabskie, Jezioro Świętajno, Jezioro Burdąskie, Jezioro Dłużek.

Polecam i zapraszam do kontaktu.

GREEN HOUSE NIERUCHOMOŚCI. Kontakt tel. 502-092-165.

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Maciej Pfeil

Telefon : 502-092-165

biuro@greenhouse.pl