Niebanalny dom na dużej działce w Trojanowicach

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 690 000 PLN, Pow. 190 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
190 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Trojanowice , Krakowska
Rok budowy:
2021
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
3396502
Powierzchnia działki:
5 150 m2
Cena za m2:
8894.74 PLN
Gotowy do zamieszkania dom o powierzchni użytkowej 137m2 (pow. całkowita 190 m2) położony na dużej 51,5 ara, widokowej działce, druga linia zabudowy miejscowość Trojanowice, gmina Zielonki.

Dom został wybudowany w 2021 r i oddany do użytkowania na początku 2022. Został zaprojektowany i urządzony tak, aby był funkcjonalny i zapewniał komfort jego mieszkańcom. Pomieszczenia są przestronne a wysokie sufity podkreślają przestrzeń. Przy budowie tego domu zostały wykorzystane nowoczesne i energooszczędne technologie.

Dom posiada dwie kondygnacje:
Na parterze znajduje się wiatrołap, hol, przestronny jasny salon (38 m2), kuchnia (7,7 m2), mały gabinet, łazienka oraz kotłownia.
Na piętro prowadzą lite, dębowe schody ze szklaną balustradą, na górze wokół przestronnego holu znajdują się główna sypialnia (ok 30 m2), dwa pokoje (każdy ok. 11 m2) oraz łazienka.

Wykończenie:
W pokojach i holach, Podłoga lita drewniana Premium Grodex klasy Select (bez sęków), listwa przypodłogowa lita brzozowa lakierowana na biało. Drzwi DRE o podwyższonym tłumieniu hałasu, schody lite dębowe dywanowe.
Łazienki i kuchnia są w pełni urządzone i gotowe do użytkowania. W łazienkach szafki i fronty wykonane na zamówienie, pod prysznicami odpływy liniowe, kabiny z szybami bezpiecznymi, w górnej łazience dodatkowo wanna. W kuchni okładziny mebli są drewniane a blaty wykonano z jasnego konglomeratu kamiennego. Kominek w salonie wykonany przez zduna, otwarty na dwóch ścianach, 100% cegła klinkierowa, unikat rzemieślniczy.

Instalacje:
Ogrzewanie gazowe, piec Viessmann z sterowaniem, dodatkowo w łazienkach i wiatrołapie maty grzewcze z sterownikami. Na instalacji wodnej zainstalowano zmiękczacz Viessmann. Dom posiada oczyszczalnię przydomową, ale jest opcja podłączenia do kanalizacji, która znajduje się w drodze gminnej.

Na zewnątrz:
Działka ma powierzchnię 5150 m2, ma kształt zbliżony do prostokąta jest praktycznie płaska i posiada wymiary 34x144x41x145. Duży podjazd wyłożony kostką granitową, opaska wokół domu, oraz miejsce na wiatę garażową wyłożone tym samym materiałem. Teren został ogrodzony z trzech stron. Ogród nie jest jeszcze urządzany, co daje duże możliwości przyszłym właścicielom na realizacje własnych koncepcji i ogrodniczych pasji. Obecnie w części ogrodu zostały posadzone młode drzewa. Dojazd do działki utwardzoną drogą prywatną (udział w drodze).

W pobliżu domu znajdują się doskonałe tereny dla biegaczy i trasy rowerowe, którymi można dojechać do Ojcowa, Dolinek Krakowskich lub do Krakowa. W niewielkiej odległości znajdują się sklepy, restauracje, szkoły, przedszkole, przystanek komunikacji miejskiej (ok. 400m), do centrum Krakowa tylko 9 km.

Zapraszam na prezentacje tego wyjątkowego domu

Kilka informacji na temat technologii wykorzystanych przy budowie budynku:
Fundament skrzynkowym z płytą denną. Fundamenty odizolowane styrodurem XPS oraz folią kubełkową, wokół domu wykonano drenaż.
Ściany ze szlifowanego pustaka w technologii DryFix. Docieplenie ścian w technologii izolacji ciągłej tzn izolacja ścian spotyka się z izolacją poddasza (wełna miękka Rockwool). Elewacja wykonana tzw. metodą lekką suchą, wentylowana, kryta litą deską modrzewiową (modrzew syberyjski). Dach i ściany zabezpieczono siatką stalową przeciwko szkodnikom. Fragmenty elewacji wykonano metodą mokrą tzn. krycie wełną lamelową Rockwool, kołkowanie i siatkowanie, na to naturalny łupek kamienny.
Okna drewniano-aluminiowe z drewna egzotycznego meranti, osadzone z wysunięciem poza obrys muru, oklejone taśmą Soudal Window-System. Okna na dole rozsuwane w technlogii HS .Okna na południowej ścianie mają szyby powlekane metalem odbijającym 20% promieniowania podczerwonego oraz UV.
Balustrady zewnętrzne to portfenetry nierdzewne z wypełnieniem ze szkła hartowanego bezpiecznego.
Dachówka cementowa wysokiej klasy, rynny metalowe, podbitka dachowa lity modrzew barwiony pod kolor okien. Wszystkie wylewki na piance wygłuszającej Etafon. Poddasze ocieplone miękką i twardą wełną skalną Rockwool, łazienki wyizolowane dodatkowo wraz z wentylatorami wyczuwającymi wilgoć. Okna połaciowe Fakro.
Nieprawidłowy adres E-mail