Warszawa Aleja Komisji Edukacji Narodowej Ursynów Kabaty

Gastronomia , 110 m2

370 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 134618
Powierzchnia: 110 m2
Cena za m2: 3363.64 PLN
Cena: 370 000 PLN

Opis nieruchomości:

Poczuj Włochy na Kabatach! Do odstąpienia gotowa działająca restauracja włoska, której specjalność to nie tylko typowe dania włoskie, ale także kuchnia śródziemnomorska.
Powierzchnia parteru to 67m2 i około 40m2 na antresoli, kuchnia, łazienka, pomieszczenia socjalne, kącik dla dzieci zarówno w restauracji jak i na zewnątrz. Ogródek przed wejściem do lokalu na około 30 osób. Miejsca parkingowe ogólnie dostępne, brak problemów z parkowaniem.
Restauracja posiada aktualne odbiory sanepid, wentylację mechaniczną, funkcjonalny układ pomieszczeń na zapleczu. Kuchnia w pełni wyposażona, sala z klimatyzacją. Zgoda na alkohol.
W ciągu kilku lat działalności lokal uzyskał pokaźną bazę klientów, gdzie ludzie spotykają się z przyjaciółmi i rodziną aby miło spędzić czas. Właściciele dbają o każdy szczegół. Wyśmienite potrawy, nastrojowe oświetlenie i odpowiednia muzyka sprawiają, że ich goście mogą poczuć się jak w prawdziwej Italii. Owoce morza przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy według oryginalnych receptur przywiezionych z najdalszych regionów Włoch.
Przysmaki, których można tu skosztować to omułki, vongole, małże, krewetki czy mule; przyrządzone na różne sposoby.
Restauracja jest idealnym miejscem na business lunch, spotkania firmowe, imprezy okolicznościowe typu chrzciny, komunie czy urodziny. Lokal posiada rezerwacje np. na komunie w maju 2019 roku.
Lokal do przejęcia z całym wyposażeniem (m.in.włoski piec dwukomorowy do pizzy z szamotu) a co najważniejsze z klientami. Możliwość przekazanie namiaru do wszystkich dostawców, którzy obecnie zaopatrują restaurację.
Świetna lokalizacja, komunikacja miejska na wyciągnięcie ręki w tym metro w odległości 200m.
Możliwość zakupu lokalu bez VAT-u.

Atrakcyjny czynsz 8000 zł miesięcznie + czynsz administracyjny
Odstępne do negocjacji!

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
GREEN HOUSE NIERUCHOMOŚCI

Telefon : +48 502 092 165

biuro@greenhouse.pl